3 i 4 Runda Pucharu 318 is cup pl

W dniach 9 -10 czerwca została rozegrana III i IV Runda Pucharu 318 is cup PL.

Do grona zawodników dołączył dobrze znany w świecie motorsportu Mateusz Tokarski., który podczas kwalifikacji wywalczył 3 miejsce startowe. 

 

 

W piątek na polach startowych stawiło się 25 zawodników. Niestety czwartkowy trening nie zakończył się dobrze dla Pawła Leperta. Uszkodzenia jego BMW nie pozwoliły na start w III i IV Rundzie Pucharu.  Ze względu na bardzo napięty czasowo harmonogram zawodów z startu zrezygnował startujący również  w innych klasach Bartosz Krysmann. 

Wyniki kwalifikacji 

 

 

Piątkowy wyścig okazał się pechowy dla zwycięscy I Rundy – Szymona Rajczaka. Awaria samochodu nie pozwoliła dokończyć wyścigu. Z tych samych przyczyn  wyścigu nie ukończyli Robert Boruszak, Przemysław Wójcicki, Marcin Wydra oraz Igor Kamiński.

Zwycięzcą III Rundy został Wojciech Smorawiński, drugie miejsce zajął Mikołaj Jóźwiak a trzecie , startujący w Pucharze po raz pierwszy Mateusz Tokarski. 

 

 

 

 

W sobotnim wyścigu pola startowe dla pierwszej 10   zostały rozdane w odwróconej kolejności piątkowych kwalifikacji.

 

Walka o pierwsze miejsce pomiędzy Wojtkiem Smorawińskim a Szymonem Rajczakiem  w wyścigu IV Rundy Pucharu trwała do ostatnich okrążeń. 

Zwycięzcą został Wojciech Smorawiński, drugie miejsce wywalczył Szymon Rajczak. Trzecie miejsce na podium zapewnił sobie Mateusz Tokarski.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z III i IV Rundy Pucharu 318 is cup pl

 

 

Galeria 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *