Zostań licencjonowanym kierowcą wyścigowym.

Zostań członkiem Automobilklubu. Wybierz klub, który będziesz reprezentował. Jest to konieczne, by wystartować w Mistrzostwach Polski.

Zdaj egzamin na kierowcę wyścigowego. Kursy są organizowane przez dwa automobilkluby: Automobilklub Wielkopolski (Poznań) i Automobilklub Rzemieślnik (Warszawa). Skontaktuj się z klubem i sprawdź najbliższe terminy kursów (możesz być oczywiście członkiem innego automobilklubu).

Zrób aktualne badania. Potrzebne będzie Ci orzeczenie lekarza sportowego (badania są ważne rok) oraz psychotechnika (badanie jest ważne 2 lata, jeśli startujesz w danym roku, twoje orzeczenie musi być ważne do końca danego roku kalendarzowego).

Zgoda Klubu na start w WSMP. Twój klub musi wydać zgodę na Twój udział w WSMP. Taki dokument będzie Ci potrzebny, przy zapisywaniu się na zawody.

Zgłoś się do nas! Zadzwoń lub napisz. Dostaniesz od nas formularze zgłoszeniowe i wszystkie szczegóły dotyczące sezonu.

Zgłoszenie startu do PZM. Z kompletem dokumentów: badania lekarskie, licencja, zgoda Automobilklubu na start, aktualne dokumentu od samochodu, zgłaszasz się do PZM.

Profil na INSIDE – po dokonaniu zgłoszenia w PZM, zostaniesz poproszony o założenie profilu na stronie PZM, w zakładce „INSIDE”. Zamieścisz tam wszystkie swoje aktualne dokumenty, ale strona będzie Ci służyła także do dokonywania zgłoszeń na każde zawody.