Jesteśmy Grupą kierowców wyścigowych, zrzeszonych  w Stowarzyszeniu Kierowców BMW CUP PL. Wspólnymi siłami tworzymy klasę wyścigową, jeżdżącą w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Nasza grupa wyróżnia się pod wieloma względami: mamy zróżnicowany skład zawodników, wciągamy w nasze szeregi zarówno doświadczonych, jednych z najlepszych kierowców wyścigowych w kraju, jak i nowych, zdobywających dopiero swoje umiejętności zawodników.

Każdego roku na starcie staje kilkunastu zawodników, którzy  w trakcie 10 lub 12 rund rywalizują o tytuł Mistrza Polski 318IS CUP.

Jeździmy ujednoliconymi samochodami BMW E36 i E30, 1.8IS, w wersjach coupe i sedan, zbudowanymi ściśle według regulaminu technicznego naszego Pucharu. Daje to nam gwarancję, że najważniejsze są umiejętności zawodników, a nie budżet związany z budową i utrzymaniem wyścigówki. Samochody są systematycznie kontrolowane pod względem ich zgodności z regulaminem. W celu dalszego ujednolicania wyścigówek, na każdy sezon wybieramy także konkretny model klocków hamulcowych i opon, oraz ich dostawców. Auta mają usystematyzowane oznakowanie: blendy na szyby przednie i tylnie, naklejki z numerami na drzwiach, oznaczenia sponsorów i partnerów. Zapewnia to niepowtarzalny wygląd wyścigówek na torze oraz ich dużą rozpoznawalność. 

Naszym niezmiennym od lat celem, jest integrowanie Zawodników i budowanie rozpoznawalności naszej marki: 318IS CUP. Pozwala nam to na współpracę z najlepszymi zagranicznymi organizacjami wyścigowymi, jazdę na najlepszych torach oraz udział w najbardziej prestiżowych imprezach motoryzacyjnych w Europie.