Branie samochodu w leasing jest czynnością bardzo dobrze znaną przedsiębiorcom. Tym sposobem finansowania auta, mają możliwość wyboru dowolnego samochodu, także nowego. Aktualnie spośród samochodów dostępnych w ofercie leasingowej, znajduje się Ford Puma. 

Czym wyróżnia się Ford Puma?

Ford Puma to auto przykuwające uwagę nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale też doskonałym wyposażeniem i świetnymi osiągnięciami podczas jazdy. SUV z silnikiem benzynowym 1.0 EcoBoost 125 KM to bardzo dobry wybór dla każdej firmy. Komfort prowadzenia i bogate wyposażenie to główne atuty tego pojazdu. Znaleźć w nim można automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, system monitorowania koncentracji kierowcy, czy system wspomagający utrzymanie pojazdu na pasie ruchu. Model ten może pochwalić się bardzo bogatym i nowoczesnym wyposażeniem, co stanowi zachętę do zakupu właśnie tego pojazdu. Ford Puma to auto, które warto wziąć pod uwagę, rozglądając się za samochodem dla swojej firmy. Nieduży silnik powoduje, że jest bardzo ekonomiczny, a jazda nim sprawia ogromną przyjemność. Sprawdza się w mieście i poza nim. 

Ford Puma w leasingu – czy to się opłaca?

Choć niejedna firma zastanawia się nad leasingiem w celu łatwego zdobycia nowego pojazdu, nie każda decyduje się na ten krok. W większości przypadków ta opcja finansowania samochodu jest bardzo korzystna. Weźmy za przykład Forda Pumę, który normalnie kosztuje blisko 86 911 zł. Korzystając z leasingu trwającego 60 miesięcy, przy udziale własnym w kwocie 8 691 zł, miesięczna rata netto wynosi 1 380 zł. Nie są to duże pieniądze jak dla firmy. Zaś możliwość użytkowania nowego auta, stwarza szansę na rozwój firmy oraz przede wszystkim wygodne i skuteczne jej prowadzenie. 

Ford Puma leasing to jeden z najrozsądniejszych i najlepszych wyborów, jakiego może dokonać przedsiębiorca. Auto jest ekonomiczne, bardzo wygodne, zawsze dociera do celu. A takiego właśnie samochodu potrzebują przedsiębiorcy, by móc z sukcesem prowadzić i rozwijać swoje biznesy.

Rekomendowane artykuły