Z zakupem samochodu często jest tak, że jeśli już jesteśmy posiadaczami modelu danej marki, to często nie wyobrażamy już sobie zakupu pojazdy innego producenta. Bo skoro dany model dobrze się sprawdza, jest mało awaryjny to pewnie kolejny też będzie. Przywiązanie do marki jest częstym argumentem podczas kupna.

Dotyczy to nie tylko rynku motoryzacyjnego. Są fani Nikona i Canona, między sobą gardzą modelami. Tak to już bywa. Jeśli chodzi jednak o pojazdy, to jednym z najchętniej wybieranych, właśnie z uwagi na zamiłowanie do marki są Skody.

Sedan czy SUV?

Jeszcze kilka lat temu, zwłaszcza w miastach wybierano raczej sedany. SUV-y były kojarzone raczej z wiejskimi drogami, bardziej górskimi terenami. Ale Skoda Kamiq to doskonały model, który udowadnia, że miejskie SUV-y mogą nie tylko dobrze wyglądać, ale być też bardzo funkcjonalne. Modele z 2022 roku to możliwość wyboru między silnikiem 1.0 lub 1.5 w benzynie. Dostępne są opcje zarówno z manualną jak i automatyczną skrzynią biegów. Opcja jaką jest Leasing Skoda Kamiq to możliwość dopasowania wysokości opłat i czasu trwania umowy.

Skoda Kamiq – bogata funkcjonalność

W zależności od wybranej opcji, te Skody posiadają całą masę udogodnień. Poza ładnym wnętrzem i sporą powierzchnią w bagażniku, to:

  • bogaty system audio (8 głośników);
  • panoramiczny dach;
  • czujniki parkowania;
  • kamera cofania;
  • asystent jazdy.

Skoda Kamiq – przede wszystkim bezpieczeństwo

Wiele z rozwiązań jakie są w tym modelu ma zapewniać maksymalne bezpieczeństwo na drodze. Asystent pasa ruchu to opcja, która doskonale sprawdzi się na długich i dość nudnych trasach, gdzie do przejechania jest wiele kilometrów prostą drogą. Na co dzień przydają się też czujniki parkowania czy kamera cofania, które pozwalają na bezpieczne i precyzyjne parkowanie.

Skoda Kamiq – kupno czy leasing?

Opcja jaką jest leasing Skoda Kamiq to chętnie wybierane rozwiązanie przez firmy. Samo auto z uwagi na pojemny bagażnik, sprawdza się też do przewożenia materiałów czy produktów w wielu branżach. Obecnie dostępne są takie opcje leasingu, gdzie można z nich korzystać nawet bez wychodzenia z domu, a samo auto zostanie dostarczone niemal pod drzwi.

Rekomendowane artykuły